כתבות

מוצרי ספיגה למבוגרים חוץ מחיתולים

לאורך השנים רובנו נתבקש לעשות שימוש בלא מעט מוצרים שונים, אשר יוכלו לעזור לנו להשתלב בצורה נעימה במארג החברתי אך גם להפוך את חיי היומיום שלנו להרבה יותר נעימים ומהנים. מוצרים אלו נעים בין גלגלי עזר לילדים ועד למשקפיים לבעלי לקויות ראייה וכמובן מוצרי ספיגה למבוגרים מסוגים שונים, כאשר האחרונים מצליחים בשנים האחרונות לא רק לשלב אורך חיים נעים יותר אלא גם מעניק מגוון רחב של פתרונות מצוינים לכל שעות היממה. את הבחירה של מוצרי הספיגה יש לבצע תחת התאמה של מספר מאפיינים, כאשר לא רק כמות תהיה המשפיעה אלא אופי הפעילות, גודל המוצר ועוד.

מוצרי ספיגה למבוגרים ולא רק חיתולים

כמו שציינו מעל עבור בני הגיל השלישי אשר סובלים ישנם כיום מגוון פתרונות שאינם רק חיתולים, כאשר הראשון מבניהם והמתאים יותר לנשים יהיה פד ספיגה מותאם ובעלת יכולות ספיגה גבוהות במיוחד. מוצר זה מאפשר לנשים בכל הגילאים, לשמור על יום יבש ומאוורר לאורך שעות רבות ועם התאמה מושלמת גם ליום עבודה ארוך במיוחד. גם גברים יכולים להנות כיום מפד ספיגה מצוין לשימוש יומיומי, כאשר פדים אלו ניתן למצוא גם בגדלים שונים וגם ביכולות ספיגה שונות. עלות של מוצרי ספיגה אלו נעה בין 65 שקלים ועד ל80 שקלים, כאשר ניתן לרכוש פדים במידות שונות, בכמויות ספיגה משתנות וכל זאת תוך כדי שילוב מעולה של מוצרים אלו עם כל דבר שנבקש ללבוש.

עוד מוצרי ספיגה מומלצים –  בין שאר מוצרי הספיגה שניתן למצוא כיום למבוגרים, ישנם גם סדיניות המצליחות לשמור על מזרן המיטה מפני בריחות שתן וצואה. סדיניות אלו מגיעות בגדלים שונים המותאמים למגוון גדלים של מזרנים, כאשר העלות של מוצר זה נעה בין 30 עד שלוש מאות שקלים. ניתן לרכוש מוצרי ספיגה נוספים כמו מכנסונים המותאמים גם כן לשימוש יומי או כאלו המותאמים לשעות הלילה. מוצרים אלו מעניקים יכולת אוורר מלאה עם התאמה מושלמת גם לעור בעל גירוי גבוהה או בעל פצעים, כאשר העלות של מוצרים אלו נעה בין ארבעים שקלים ועד לשישים וחמישה שקלים.