כתבות

עיצוב הסלון

הבית הוא מקום מבצרנו, המקום בו אנו יכולים לישון בשקט ולהיות מי שאנחנו במאת האחוזים, כך גם לעצב כאוות נפשנו את החדרים וכמובן את לב הבית שהוא הסלון. אם הבית הוא המבצר, אז הרי שהסלון הוא המקום המרכזי בו, שם כולם יכולים לצפות יחד בטלוויזיה, לשחק, לאכול ולהיות גם ברגעי משבר. לכן עיצוב הסלון הוא דבר לא פחות חשוב מהפונקציות הרבות שיש בו, הוא משמש לא רק להפיכת לב הבית למקום נוח ונעים לכל היושבים בו, אלא גם מתן ביטוי עצמי למקום הכי מרכזי בו אנו מבלים בבית.

צבעים וכל חבריהם

עולם העיצוב עובר לא מעט שדרוגים בשנים האחרונות, כך גם כלים כמו חומרי צביעה, שבלונות שונות לצביעה וצורות כאלו ואחרות. בעבר הלא רחוק מרבית הבתים והסלונים בהם היו צבועים בצבע הלבן, אך כיום שילוב של צבעים וצורות שונות, מאפשרים לחלל הסלון להפוך לא רק למקום מתאים עבור הטלוויזיה או תמונות בני המשפחה. עיצובים כאלו מעניקים נפחים שונים, בין אם נצבע את הסלון בצבעים חמים כמו כתום וצהוב(בשילוב) או שנעניק צבעים קרירים יותר ונעימים לעין כמו ירוק בקבוק או תכלת בשילובים משתנים.

רהיטים של הטבע

צבע הסלון בהחלט יכול לשחק תפקיד מרכזי בעיצוב שלו, עם זאת לאלו שאינם מבקשים להרחיק לכת עד לכדי החלפה לצבעי הקירות בסלון יכולים להסתפק ברהיטים מהטבע. צמחים, שתילים ואפילו צמחים מטפסים יכולים להשתלב בצורה טבעית אל סלון ביתכם. בין אם נבחר בעציץ בודד או אפילו בכמה עציצים עשויים פלסטיק, יהיה אפשר להרגיש את אווירת הסלון רעננה יותר.

טפטים ומדבקות

מבין שלל הכלים מהם אפשר להשתמש בעיצוב הבית, טפטים הפכו בשנים האחרונות לכלי די חשוב בכל הקשור לעיצוב סלונים. הטפטים מאפשרים עיצוב מהיר, נוח, קל לניקוי ועם מנעד רחב של אפשרויות עיצוב.
ניתן לבחור החל מנופים שונים מרחבי העולם, בין אם איים במקומות טרופים ועד לפסגות ויערות מנקודות שונות בגלובוס. ולצד כל אלו ניתן כיום לשלב כמה צבעים של טפטים לסלון, יחד עם צורות מטריפות ותלת ממדיות ניתן למנף את גודל הסלון ולעצב אותו בכל דרך וצורה שרק נבקש.