כתבות

ארוחת צהריים מומלצת ומשתלמת במיוחד

אחת מהארוחות החשובות ביותר לגוף היא ארוחת הצהריים, אם בבוקר רבים מאיתנו מסתפקים בקפה ומאפה או בסנדוויץ קטן, עם שעות הצהריים מציף את רובנו רעב גדול יותר שאמור להשפיע על המשך תפקוד הגוף.  לכן בכדי להשביע את הרעב שמופיע בשעות הצהריים ולא לקרוע את הכיס בכל פעם שעושים זאת, יצאנו לחפש אחר ארוחת צהריים משתלמת ומומלצת במיוחד. את הארוחות הללו ניתן למצוא החל מאזור השפלה שמלא בכל טוב של טעמים יחד עוד הפתעות במרכז הארץ. אז לפני שהרעב משתלט על הקיבה לגמרי, הנה ארוחות הצוהריים המומלצות, המשביעות והמשתלמות במיוחד.

ארוחות מומלצות בשפלה

טרנטינו

שהשם לא יבלבל, הבמאי המפורסם עוד לא עשה הסבה להפקת אוכל מהסרטים אבל כן אפשר להנות מאוכל מעולה דווקא באזור שבו רואים סרטים. מסעדת "טרנטינו" הממוקמת באזור הקניות של "סינמה סיטי" ראשון לציון, מספקת מגוו רחב של עסקיות צוהריים משביעות המשלבות פיצות מעולות, פסטות במגוון טעמים, המבורגים וכמובן מנות ראשונות. מסלול העיסקיות של טרנטינו נע מתחיל ב59 שקלים ועד 75.

פינת הצלע

רשת פינת הצלע בנתה כבר נוכחת באזור השפלה לא מעט זמן, ניתן למצוא את מסעדת "פינת הצלע" באזור רחוב "פינת המצודה" 2 ובחולון ב"שדרות ירושלים 168". במסעדה ישנם 3 מסלולי עסקיות כאשר כל מסלול כולל סלטים ופיתה או לאפה, מחירן של העסקיות מתחיל ב55 שקלים ועד 85 שקלים כאשר בכל עסקית מנת הבשר/הסלטים גדלה בהתאם.

בראנצ'ים וצהריים בתל אביב

הצפון הישן

אם מנת הצהריים שלכם צריכה להחליף גם את גוון המשרד ואת האווירה שבה אתם שרויים, מסעדת "הצפון הישן" היא בהחלט המקום לאכול בה צהריים. המסעדה שממוקמת ברחוב דיזנגוף 306 תל אביב, מציעה מגוון מנות החל מהמבורגרים ב200 גרם ב67 שקלים ועד לשניצל ולא מעט מנות נשנוש וסלטים מפתיעים ומיוחדים.

פלאפל הקוסם

ארוחות צהרים אפשר לאכול לאו דווקא בישיבה או בשולחן ארוך ידיים, ואת הפואנטה הזו מצליחים להוכיח במסעדת "פלאפל הקוסם" של אריק רוזנטל. בפלאפל הקוסם אפשר למצוא מנות חזה עוף, שניצלים חומוס, פלפלים ושווארמה ואת כל הקסם הזה אפשר למצוא לא רחוק מדיזנגוף סנטר.