כתבות

פרויקטים חדשים של מגורים בתל אביב

תנופת הבנייה בישראל נמשכת בלא מעט מהאזורים בארץ , מה שגרם ללא מעט ערים להתקשט במנופים רבים על קוי הרקיע, כל אחד מהם מונה פרויקט בנייה אך בעיקר מסמל את הבנייה המואצת בכל המדינה. ואם עוד לא ניחשתם מי היא העיר העסוקה ביותר בפרויקטים חדשים והתחדשות עירונית, היא כמובן העיר תל אביב! העיר שאינה יודעת מנוחה ונעה עשרים וארבע שעות ביממה ובמשך כל השבוע היא גם אחת משיאניות הפרויקטים החדשים והתחדשות העירונית. לעיר יש מעל לאלף פרויקטים ברחבי העיר אשר נמצאים במצבים שונים, חלק מהם בשלבי תכנון, חלק להיתרי בנייה ולא מעט מהם כבר החל בבנייה. אז היכן נמצאים פרויקטים חדשים של מגורים בתל אביב? 

לב העיר-יהודה הלוי

פרויקט ההתחדשות ביהודה הלוי  129 כבר קיבל היתר בנייה ומציע דירות של בין 3 חדרים עד 4.5 חדרים, יחד עם דירת פנטהאוז מפנקת המשקיפה אל לב ליבה של העיר תל אביב. מיקום הפרויקט הינו הופך אותו גם לכל כך ייחודי והוא במרחק הליכה של חמש דקות מהבימה ומגינת קריית ספר, יחד עם שדרות רוטשילד ומרחק נגיעה ממרכז העיר. מחיר הדירות מתחיל ב4.2 ומועד אכלוס אמור להתבצע במרץ 2022 והוא נעשה על ידי חברת "אקו סיטי'' שכבר אכלסה עשרות פרויקטים ברחבי העיר ואחראית על מגוון פרויקטים חדשים בתל אביב. "אקו סיטי" מובילה כיום מבין חברות ההתחדשות העירונית ודורגה ראשונה מבין כולן. כמו כן ישנם פרויקטים חדשים בתל אביב של יוסי אברהמי.

 ויצמן פנקס

בשכונת הצפון החדש ממש אל מול שכונת כוכב הצפון, מונחים שלושה בניינים הממתינים לעבודות תמ"א אשר יכללו הריסה ובנייה מחודשת שלהם. בניינים אלו נמצאים ברחוב ויצמן פנקס 93 ואמורים להתחלף בשלושה בניינים עם 72 דירות חדשות בעלות 3 4 ו5 חדרים, יחד עם מרפסות שמש מפנקות ודירות פנטהאוזים מטריפות. המחיר ההתחלתי של הדירות הוא 4.1 והוא מובל על ידי צמח המרמן אשר אחראי על פרויקטים בכל רחבי הארץ, מאשקלון ועד לכרמיאל. 

רוחמה

האם גם אתם חלמתם פעם לגור בין סמטאות נווה צדק? לא רחוקים מהים ונהנים משפע התרבות שבאזור? הפרויקט החדש שנמצא בלב השכונה מתחדש בפרויקט ברחוב רוחמה 24 ומציע לכם לקחת חלק מאחד האזורים היפים של העיר תל אביב, ועכשיו גם בגרסת בוטיק יפיפיה. הפרויקט מציע דירות פנטהאוז מפנקות ומאובזרות, הכוללת מערכת חימום סולארית ומערכת קירור מתקדמת לכל הדירה. אבל גם המטבח אינו נשאר מוזנח והוא כולל מטבח מעוצב תוצרת "שולר" הגרמנית. הפרויקט נמצא כיום בשלבי הגשת היתרים והוא אמור לכלול 25 דירות, כאשר עלות כל דירה מתחיל ב9.7